Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Azért halt meg a csirkénk,...

Azért halt meg a csirkénk, mert nem tudta kitojni a tojásokat? Lehetséges?

Figyelt kérdés

1 év és négy hónaposak, és közülük egy 4-5 kg-os példány elpusztult ma reggel. Amikor rátaláltam a tetemre, akkor észrevettem, hogy hatalmas volt a segge. Felboncolni ugyan nem fogom, de az a gyanúm, hogy nem tudta kitojni a tojásokat. Elég gyanús volt, hogy tegnap is csak 4 db tojás volt 1 nap alatt, miközben napi 8-10 az átlag.

Mi volt az oka, hogy ez megtörtént? Tudhattam volna rajta segíteni?

Az előző napokban semmi gyanúsat nem láttam volna, hogy rosszul lenne bármelyik is, mindegyikőjük kint kapirgált az udvaron.

Boncoljam fel a tetemet, hogy megtudjam az okát, amiért ilyen hirtelen elpusztult?



2021. júl. 9. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lehetséges, hogy abba halt bele. Előfordul.

Lehet nem volt elég erős a szervezete, beteg volt vagy valami, csak semmi jelét nem mutatta, vagy nem láttad.

Nem kell boncolgatni meg ilyen hülyeség, hagyd békén.

2021. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
szegeny :/
2021. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nálunk volt ilyen pár éve, de ő nem halt bele, csak olyan lett mint egy pingvin. Nem vicc! A tojás miatt olyan gerincproblémája lett, hogy teljesen úgy nézett ki szegény. Mikor apám levágta, akkor derült ki, hogy benneragadt egy tojás, ami fekete volt és még egy CSIBE is elkezdett benne fejlődni (gondolom a testhőmérséklet miatt)! Szóval vannak szokatlan dolgok…
2021. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, igen, tojógörcs, lehet rajta segíteni, ha időben észreveszik.
2021. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!