Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik madárka a legolcsóbb...

Melyik madárka a legolcsóbb amivel játszani is lehet, vagy legalábbis elég okos?

Figyelt kérdés
Azaz pl tologatja a labdát,játszadozik,rámszáll stb.Egyébként ha 2 madarat veszek,és véletlenül fiú meg lány lesz akkor mennyi az esély rá hogy tojást raknak és ki is kell?Ja és a könnyű beszerezhetőség is fontos.
2010. aug. 27. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hullámos papagájt ajánlom.

[link]


Ha tojásokat akarsz, olyan kalitkát vegyél, amin 2 db ajtó van, az egyikre tegyél fészekodút, abba tudják kikölteni a tojásokat.

Az odu aljára tegyél homokot.



[link]

2010. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mennyi az esélye hogy a tojások kikelnének?Nem kell nekik különleges körülmény?
2010. aug. 27. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:

hja nekem volt egy kék hullámos papagájom, amíg egyedül volt, tudtam vele beszélgetni. Csipogtam, aztán visszacsipogott.


Később vettem mellé mégegyet, azt nem kellett volna, mert onnantól kezdve én már le voltam tojva, akkor már csak a barátjával dumált :)


Volt, hogy kiengedtem őket, akkor 3 napig nem tudtam megfogni, az ablakokra meg szunyoghálót kellett rakjak, hogy ki ne repüljenek, felültek a függönykarnis tetejére, és onnan kakáltak le :)


Aztán volt, hogy repkedtek a szobában, de elég ügyetlenül, pl volt, hogy ki akart reepülni a konyhába, és fejjel nekiplaccsant az ajtófélfának, és leesett a földre, be a szekrény mögé, de aztán kisétált :)


Szóval így a fejemet mindig be kellett húzni ha egyik szembe repült, mert féltem, nehogy nekem repüljenek.


Aztán úgy lehetett megfogni, hogy mikor a földön sétáltak, rájuk dobtam egy törölközőt, és azzal beraktam a kalitkába.


Nem egyszerű :)

2010. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

de ha kettőt akarsz akkor nem valószínű hogy játszani fognak veled meg ilyenek mert párban nem szelidíthetőek

nekem is volt egy mindig a vállamra szállt (hullámos) de vettünk mellé egy másikat és utána már csak egymásra figyeltek:)

2010. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor 1t akarok!És mennyire okosak?Mennyire tudnak szeretni és mennyire ragaszkodóak?
2010. aug. 27. 21:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve milyen felszerelés kell nekik/mekkora és milyen kalitka és kb. mennyibe kerül?
2010. aug. 27. 21:23
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként tyúkot lehet szobatisztává tenni?Az legalább nagyobb lehet fogdosni és nem repül el:D
2010. aug. 27. 21:24
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]



Itt mindent megtalálsz.

2010. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Párban nem szelidíthető??

Ez hülyeség.

Nekem 7 évig élt egy pár madaram, a hím gyönyörűen beszélt!

Sőt csámcsogott, köszönk, nevetett.

2010. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

előző:

bocs nem tudtam én ezt olvastam + tapasztalat. de nem kell egyől leharapni a fejem: D

2010. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!