Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagáj etetése?

Nimfapapagáj etetése?

Figyelt kérdés

Szóval sokat hallom, hogy a pellet is nagyon jó nekik, csak azt nem tudom hogy milyet szerezzek be. Külön madaraknak pelletet nem igazán láttam, valami ami más állatoknak van reklámozva, de jó nekik is, olyan van?(és nincs teli nyomva színezékkel és káros anyagokkal)

Emellett még kapnak répát, almát, pásztortáskát, köleskeveréket (ebben van napraforgó mag is)



2021. aug. 17. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajuk a nem kimondottan madaraknak valótól, de ha látsz külön madaraknak az lesz a legjobb.
2021. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben nézegettem egy párat. A Zupreem Naturals-ban szerintem túl sok a cukor, így is kapnak néha néha egy két gyümölcsöt. Viszont a Harrison's nagyon tetszett, csak azt nem tudom, hogy kapható -e itthon.
2021. aug. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!