Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy vegyük rá a madarat hogy...

Hogy vegyük rá a madarat hogy a fészekbe költözzön?

Figyelt kérdés

A sufnink előtt van 1 kis fedett rész ahol többek közt 1 nem használt fa ajtó is van, napok óta ott éjszakázik egy madár, reggel elmegy, este jön,

és épp ezért úgy gondoltuk hogy csinálunk neki 1 fészket mert már elég hideg éjszakák vannak de nem akar beköltözni! mit tudnék tenni hogy ne féljen beköltözni a madár?


az hogy milyen fajta madár azt nem tudom, szürke pufi



2021. aug. 27. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A madarak a fészeben költenek, nem aludni járnak oda.

A madarak tudják, hol kell éjjelre lenniük, legtöbb nem akarn zárt helyet

Másrészt egyes madárfajok télen bemennek odukba is, de nem mindegyik, ezért tudni kellene, milyen madárról van szó.

Egy kép sokat segítene.

2021. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén a madarat megoldja.
2021. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem alszanak odúban általában, csak költenek. Nekem volt egy mentett cinkefiókám, készítettem neki orosz borovi fenyőből odút, le se szarta.

Biztos talált magának valami kis zugot.

Lehet hogy rozsdafarkú, szürke pufi. Azok meg el szoktak vándorolni, bár sokan itt maradtak az utóbbi időkben.

Azzal segíted, ha a macskát a házban tartod, nem teszel ki légypapírt, egérragasztót.

Azzal segíted, hogy kedveled, nem zavarod el:) Ennél többet nem tudsz. Ha ott marad telelni, akkor segítheted majd lisztkukaccal, napraforgómaggal.

2021. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!