Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájom, a megszokottól...

A papagájom, a megszokottól eltérően, egy lábon alszik. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
A papagájom bő egy éve van nálunk, eddig minden éjjel egy lábon aludt. Most lett vége a nyári szünetnek, és eddig rengeteget utazott kocsiban. Sok ideig volt a nagyszüleimnél is, úgy hogy volt, hogy hetekig nem látott minket. Mióta hazahoztuk, majdnem mindig egy lábon alszik. Nagyon aggódom érte. Mit jelenthet ez a jelenség?

#Egy lábon alszik a papagájom #a papagájom egy lábon alszik #Nem két lábon alszik a papagáj #a papagájom nem két lábon alszik #egy lábon alszik #beteg papagáj?
2021. szept. 15. 16:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: * Mióta hazahoztuk, majdnem mindig két lábon alszik.
2021. szept. 15. 16:58
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
És amikor ébren van? Használja a másik lábát? Mert ha igen, akkor szerintem nincs miért aggódni.
2021. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen. Akkor semmi baja. De eddig esténként egy lábon aludt, most meg mindig két lábon alszik, és pihen is.
2021. szept. 15. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Pont fordítva!

A papagájok ha jól, komfortosan érzik magukat mindig egy lábon szunyókálnak!

Betegséget jelez ha két lábon, felborzolva gubbasztanak. Az elején meg gondolom még az új helyzet miatt félénkebb volt. Semmi baja sincs, sőt!

2021. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
2. vagyok. Kicsit utána olvastam, és tényleg az a normális, ha egy lábon alszik. A 4. jól mondja.
2021. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi baj lenne vele? Ha biztonságban érzi magát vagy mély alvásban van felhúzza az egyik lábát.

Ha éber és ugrásra kész,vagy nem alszik még olyan mélyen akkor két lábon alszik.

2021. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek mindenkitől, fordítva írtam. most éppen két lábon szokott aludni, és nem egy lábon. Ez a problémám. Bocsánat, nagyon zavaros nekem ez az egész. De nagyon köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2021. szept. 15. 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kicsit megviselte az utazás, a helyváltozás, meg az összes többi körülmény és így érzi magát jobban. Valószínű visszaáll majd a rend, ha megnyugszik.
2021. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez igazán megnyugtatott.
2021. szept. 15. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Ürülék állaga, színe változott? Kedve, aktivitása, vagy bármi ezen kívül változott? Papagájt nem hurcolászunk jobbra-balra! Ezt nem szabad, nem kutya, fix helyre van szüksége és a lehető legkevesebb stresszhelyzetre. Vegyél mellé párt, mert egyedül nem tarthatóak.
2021. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!