Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ekkora helyen milyen madár...

Ekkora helyen milyen madár tartható?

Figyelt kérdés
Örököltem egy 45x30as, 60 cm magas kalitkát. Eredetileg 2 hullámos papagáj volt benne tartva, de ez nem kicsi nekik? Egyáltalán ekkora kalitkában tartható bármilyen madár, ami egy kezdő madártartónak is való?

2021. szept. 26. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Papagáj semmiféleképp, még napi röptetés mellett is 1 méteres kalitka az alap madaraknál. Pintynek és kanárinak sem ajánlom, mert kicsi. Max karantén időszakra jó, beteg, vagy új madár érkezése esetén.
2021. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasonlóképpen gondolom én is.
2021. szept. 26. 14:30
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem először kb ugyanekkora kalitkám volt 2 hulinak, sajnos fogalmatlanul vágtam bele az egészbe, és simán rám sózták a kereskedésben, hogy elég az. 2 hét múlva cseréltem volierra, mert a hulik imádnak röpködni, ugrálni, mászni, randomkodni, és láttam, hogy olyan szomorúak. Az új nagy helyükön teljesen máshogy viselkednek, egész nap bohóckodnak és énekelnek, velem is barátságosabbak lettek. A kanárikhoz és a pintyekhez nem értek, de hullámosoknak tuti nem jó. Ahogy az 1-es írja, max karanténnak.
2021. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!