Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Készítettem madáretetőket,...

Készítettem madáretetőket, adnátok ötleteket hogy miket lehet bele rakni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Vegyes magok, Búza magok, Napraforgó magok, Oldalára eleség gömb, Friss vagy legalább nem szárított kukorica, Kenyér morzsak (ezzel csínján mert felpuffasztja a madarakat), Apró szalonna darabok, Oldalára egy méretes szalonna, Kis tojás hély összemorzsolva, Kapható madáreleség, Kacsa eleség, Nem műtrágyázott famag, Vizet nem szabad beletenni.
2021. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
fekete napraforgó szokott legjobban elfogyni
2021. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lewega ***** válasza:
67%
1-nek üzenem! Kenyeret nem szabad a madaraknak adni! A száraz kukoricával semmi probléma, azt a nagyobb testű madarak, például a gerlék szeretik.Szalonnát meg nem szabad adni, mert az sós, és füstölt. Hájat kell kiakasztani.
2021. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Az 1-nek üzenem én is, hogy ennyi baromságot, hogy tudsz leírni. Kenyeret semmilyen formában nem adunk a madaraknak. Szalonnát meg pláne nem mert az az sózással van tartósitva. Kukoricát a gerlék nagyobb madarak kedvelik. Ajánlom a hántolt napraforgó magot, és vizet, amit naponta cserélni kell és télen-nyáron itatunk.
2021. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
53%
Semmit se rakjál bele, amíg a keményebb hidegek be nem köszöntenek.
2021. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-esnek.

Mindössze 1 dolog változik a véleményünkben. 1 dolog eltérésben nem szokták baromságnak nevezni mások véleményét. Ha az enyém baromság akkor a tiéd is mert szinte ugyan azt írtuk.

2021. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!