Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol lehet olcsóbban kapni...

Hol lehet olcsóbban kapni olyan kalitkát kapni ami elég 2 nimfa papagájnak?

Figyelt kérdés
A linkeket megköszönném, a papagájok ki lennének engedve minden nap pár órára. :)

2021. okt. 20. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meddig mennél el árban? Lehet csináltatni, vagy házilag barkácsolni is, akkor csak az alapanyagköltség van.
2021. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nézd meg a jófogáson
2021. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, őszintén én néztem és ami tényleg megfelelő azt 100.000-200.000-300.000 forintért adják, szóval 100.000 alatt
2021. okt. 20. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg esetleg itt: [link]

Ha ez is sok, és barkácsolás is megoldható, akkor dróthálót tudok olcsón ajánlani, aztán gondold át, hogy milyen vázat szeretnél, a többi alapanyag attól függ. Én régi beépített szekrény tartóléceit hasznosítottam újra erre a célra, és az egyik szoba egyik sarkát kerítettem el röpdének, az a papeszoké.

2021. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha lenne madaram én biztosan készítenék vagy készíttetnék.Egyrészt olyan röpdéd lehet amilyet megálmodsz és megalkotsz,másrészt olcsóbb.Egy kisméretű kalitkáért is akkora összegeket el tudnak kérni..

Pedig célnak a legtöbb cseppet sem megfelelő,legalábbis én el sem tudnék képzelni még hullámost sem egy kis átlagos kalitkában,ezek mégis csak repülő állatok,amik ezekben kétlem,hogy eleget tudnak mozogni.

2021. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nekem ilyesmi volt, de amit en vettem az kb 70 ezer ft volt zooplus-on. De most nincs semmi kalitkajuk epp. Nezz korul a hasznaltak kozott, jofogas stb, talalhatsz jo aron. Kicsit ne vegyel nekik, hagy repkedjenek bent is ha akarnak, illetve ha nincsenek osszeszokva, akkor kell hely, ahova elvonulnak egymas elol.

2021. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!