Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Cinegének való eledelt keresek...

Cinegének való eledelt keresek nagy boltokban vagy zöldségesnél van inkább?Csak a diót és az apró szemű fekete szotyit akarják csak enni.Mást nem.Ti mit vesztek és hol?

Figyelt kérdés
Minden évben volt itthon nekünk,de most egyik sem volt jó termés,így venni kell valamit helyette.

2021. okt. 30. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Napraforgo mag, köles, dió, cinegegolyo, az a zold hálós. Nalunk ezek vannak teriteken, nagyon szepen ideszoktak par nap alatt, pedig új eteto.
2021. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak olajos magvak és (sótlan) állati zsiradék jönnek szóba. Kölest, búzát, bármilyen egyéb gabonát nem esznek meg, azt csak a kimondottan magevők eszik. A fekete napraforgónál nincs jobb téli madáreleség, a legtöbb etetőlátogató faj szereti és takarmányboltban olcsóbban hozzá lehet jutni, mint a mindenféle állatboltos mixekhez.
2021. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam, akkor a kölest valoszinuleg a verebek hordjak el, de minden elfogy.
2021. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zöldségesnél fekete szotyit, diót.

Magkeverék ott maradt -15-ben is.

2021. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Normális madáretető mennyibe kerülhet vajon? Én összeszögelni nem tudom :)
2021. nov. 4. 07:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi a lenyeg, hogy legyen teteje, meg alja, semmi extra, fabol vannak 2-3000ert. En csavaroztam, meg ragasztottam inkabb az itthon talalt maradekfabol, lecekbol, lefestettem es kesz is. 😃
2021. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!