Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lakásba törpetyúk tartás?

Lakásba törpetyúk tartás?

Figyelt kérdés

Muszáj nekik a kakas, vagy anélkül is tojnak azért? Társas lények, hányan legyenek?

Mekkora helyük legyen a szobában/erkélyen?

Baj, ha nem viszem ki őket, hanem bent vetek nekik füvet meg adok különféle zöldeket?

A rágcsálók, kismadarak eledele jó nekik is, vagy milyen magkeveréket vegyek?


2021. dec. 10. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Tojni tojnak, csak nem lesz csibe 🤦‍♀️
2021. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Guszta lesz a lakás, már az első nap össze fog fosni mindent. Bármit adsz neki fosni fog, madaraknál a vizelet a széklettel együtt távozik.
2021. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Gazdaboltokban kapsz baromfinak való tápot. Tyúkhúrt is szeretik, vegyél egy zsák viragföldet és ne ültess bele semmit, csak tedd egy virágos ládába és locsolgasd, tyúkhúr (is) fog nőni belőle (tele van gazok apró gyökereivel). Persze fű magot azért tehetsz bele. Ne csak tápon neveld, a szárnytollait vágd, az erkélyre végig tyúkhálót tegyél, különben könnyen a járda betonon végzi.
2021. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Jaa, és légfrissítő. Rengeteg légfrissítő, kárpit tisztító,

fertőtlenítő, tényleg össze vissza fog fosni mindent, és nem épp illatos állat. Biztos jól átgondoltad ezt?

2021. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Figyu haver, ez nem a jobaratok. Az csak egy sorozat,nehogy azt hidd, hogy a valosagban is annyira poenos egyuttelni egy csirkevel!

Ja es szegeny szomszedaid, elviselhetetlen buz lesz meg naluk is.

2021. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Max. a fagyasztóban. Felpucolva.
2021. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted a szomszedok ehhez mit szolnak majd? Ne haragudj, de olcsobb megvenni a tojást egy falusi kistermelotol,ha hazi bio tojasra vagysz, mint etetni, takaritani, szagolni oket. A tyuk is tarsas allat, 1-2 nem eleg minimum 5 hogy jol erezzek magukat. Kapirgalnak, kotkodalnak, repkednek, budosek, de nagyjabol mar elmondtak elottem... tobb a hatrany, mint az elony.
2021. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Úgy érted panellakásba?És sétáltatni is leviszed majd ő(ke)t,meg együtt nézitek a televíziót? XD
2021. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

A tyúkokat nem lehet szobatisztaságra nevelni, tehát amerre jár, potyogtat maga után, majd bele is lép. Ahogy előttem írták, társas lények. Többet kell belőlük tartani, és nagy helyre van szükségük.


A madarak egyébként is nagy kosszal járó háziállatok, baromfit lakásban tartani semmiképp sem érdemes.

2021. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm #3

Mások:

Én szeretem őket, falun is bevittem őket a lakásba, csak ott ki tudtam engedni az udvarra, de itt másképp kell megoldani.

Sokat ültek ölben, követtek mindenfelé, nem vágtam le őket ott se sose.

Nem tudom minek kell ítélkezni, csak mert valaki másképp gondol rájuk, mint a legtöbben.

2021. dec. 10. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!