Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki hol veszi a cinkegolyót?

Senior Séf kérdése:

Ki hol veszi a cinkegolyót?

Figyelt kérdés
Én a Purina takarmányboltba járok napraforgóért, és ott megveszem a golyót is. De nem vagyok vele megelégedve, nem ízlik a madaraknak.

2022. jan. 21. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ZOOPLUS
2022. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Én már tavaly szembesültem vele, hogy nem ízlik. Szerintem 1-2 nagy beszállító van (de ezt csak én gondolom) és mind egyforma, hiába veszed máshonnan.
2022. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyi állateledel-boltban. Eszegetik...
2022. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Állatbolt pl Fresnapf. Szezonálisan látok Aldiban, Lidlben, Kikben is.
2022. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Tavalyelőtt a Lidlben vettem, azt sem ették meg.
2022. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Volt maradék tavalyi Pennys, aztán vettünk a Fressnapfban (ez utóbbi drága volt), majd vettem egy noname boltban (395/6 db) vagy 3 csomaggal, mert úgy eszik mintha nem lenne más.


Az etetőkből is rendre elfogyott minden magkeverék, pedig a végén már nem tudtam mit kirakni csak napraforgót, árpát és búzát, mert nem tudtam hol időben venni nekik való, apróbb magvakat.

2022. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy a madarak lettek finnyásak ,vagy nem jól vannak elkészítve,mert bárhonnan veszek nem eszik.
2022. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés... Ti megtöritek?

Mert én mindig mielőtt kiakasztanám "rátenyerelek" hogy egy picit összeroppanjon, így sokkal könnyebben tudják megkezdeni csipegetni. Nem lehet, hogy ez a gond?


Az elmúlt években én sem törtem, de most olyan keménynek ígérkeztek, hogy bevett szokásommá vált.

2022. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sose ették meg, nem is veszek már egy ideje. A napraforgómag + dió mixet viszont nagyon nagyon szeretik, úgyhogy azt kapnak inkább.
2022. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha hántolt napraforgót veszek, natúrt az finomabb szerintetek, vagy kell nekik, hogy héja legyen rajta?
2022. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!