Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hím vagy tojó a nimfa papagájom?

PITYUUUUUUU kérdése:

Hím vagy tojó a nimfa papagájom?

Figyelt kérdés

Már volt egy ilyen kérdésem de nem jött rá épp a legtöbb válasz, ezért írom ki mégegyszer. Van egy nimfa papagájom akinek nem tudom pontosan a nemét.Azert akarnám tudni hogy kapjon egy párat

[link]


2022. jan. 26. 09:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2022. jan. 26. 09:25
 2/12 anonim ***** válasza:
Tojó.
2022. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Az állatkereskedésben nem mondták meg? Érdemes volna ott érdeklődni, vagy megkeresni a legközelebbit, bevinni a madarat és megkérdezni. Nem hiszem, hogy itt két kép alapján meg fogják tudni pontosan mondani.
2022. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

#2 Remélem nem kereskedésből való. De ha onnan is van, a kereskedésben csak árulják őket, sem a korukat, sem a nemüket nem tudják. Nem értenek hozzá.

Egyértelműen tojó.

2022. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem kereskedesbol vettem,meg nehe enekel ezert azt gondoltam hogy egy fiatal him,jo tudni hogy tojo akkor nevet is kell valtoztatni
2022. jan. 26. 09:36
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A "fütyülő hang", amit a másik kérdésnél írtál, nem egyenlő az énekléssel. Ha monoton hangon csipog, vagy visít, az nem éneklés. A hímek dallamosan fütyülnek, általában lépegetnek, ugrálnak is hozzá. Youtube-on nézz róla videót. Ő egy szép, gyöngyös/babos tojó.
2022. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. jan. 26. 09:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Néha még hallottam hogy fütyül de nem ritmusosan,de rövid ideig
2022. jan. 26. 10:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Tojó. Tojó. Tojó. Ránézésra is tojó.
2022. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A babos az esetek nagy többségében tojó, hímeknél ritkán fordul elő, de felnőtt korra akkor is levetik a babos mintázatú tollazatot, ha fiókaként ilyenek. Mennyi idős?
2022. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!