Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj tenyésztőt...

Hullámos papagáj tenyésztőt keresek. Valaki ismer olyan tenyésztőt aki egészséges madárkát ad el?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tojó és egy hím hullámos papagájt (tehát egy párt). Tudtok pár jó tenyésztőt ajánlani? Olyan helyről szeretném venni ahol egészségesek a madarak. Ti honnan vettétek a hullámos papagájaitokat? :)

2022. febr. 15. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Én kereskedésből.Semmi bajuk nem volt,hamar kézhez szoktak.🤷🏼‍♀️


De ismerek jó tenyésztőt,csak nem tudom,hogy ő ad-e még el madárkákat vagy mennyiért:

[link]

Ismerősömnek innen ugyan nem hullámosai vannak,de azt is tenyészt.

2022. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Vannak facebook csoportok, ott leírod hol és milyen madarat keresel és valaki biztosan jelentkezni fog. Kereskedésben lényegesen drágábbak a madarak, mint háznál, és nem is látod milyen helyről származnak. Arról nem is beszélve hogy sok kereskedés embertelen módon tartja őket.
2022. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
A világ melyik részén?
2022. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Talán nem egyetlen helyről kellene beszerezni a párt, mert lehet, hogy rokonok.
2022. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban pl találsz bőven tenyésztőt. Ha kell, priviben küldök egy csoportot. Plusz ahogy az 5-ös írja, véridegen madarakat vegyél, tehát ne tesókat. Ne egyszerre, mert kell 2 hét karantént tartani, hogy kiderüljön betegek-e.
2022. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom nem válasz a kérdésre,de,ha első madaraid,akkor mindenképp érdeklődj a tartásukról, nehézségekről,mert attól,hogy picik még roppant intelligensek és felelősséggel kell róluk gondoskodni.:)
2022. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"érdeklődj a tartásukról, nehézségekről,mert ... roppant intelligensek"

Szóval szerinted az intelligenciájuk megnehezíti a tartásukat?

2022. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2022. febr. 16. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:

7: igen, abban az értelemben,hogy nem lehetnek egy méternyi kis kalitkában egy hintával bezárva életük végéig, sok időt kell rájuk szánni,és,ha valakinek nincs elég,akkor az eléggé megnehezíti a dolgot. Vagy,ha pl tisztaságmániás és a reptetéssel járó koszt nem tudja elviselni (értem itt,hogy nem csak a kalitka környéke piszkos,hanem máshol is lehetnek nyomok). Na az ilyesmik előbb derüljenek ki,mint utóbb. Ingergazdag környezet fenntartása nem egyszerű,főleg,ha valakinek változik az élete is,és mindig a madarakat benne tartani,hogy ne legyen kárukra. Nem úgy van,hogy megunom vagy nem tudom magammal vinni,stb.

De nem csak erre gondoltam,van nehézség az intelligenciától függetlenül is.

2022. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!