Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi kenyeret ehetnek...

Mennyi kenyeret ehetnek napona a tyúkok?

Figyelt kérdés

Van 4 tyúkom, napi 2-3 szeletet adok neki. Száraz kenyér, beáztatom, és úgy adom, hogy fel tudják csipegetni. Van, hogy pár hétig nem kaptak pl, de olyan is, hogy egy hétig minden nap. Mikor mennyi marad meg.

Ettől nem lesz bajuk, igaz?



2022. febr. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Szerintem ez nem pont túl jó ha ennyit koplalnak az lenne a jó ha 1 napot kap 1 tyúk egy szeletet és 2-3 napot koplal

2022. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tyúk mindenevő, nincs gond a mennyiséggel és a gyakorisággal, de szárazon is megeszik nem kell muszáj beáztatni.
2022. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem koplalnak, kapnak enni:D Búzát és kukoricát kapnak keverve, néha adok nekik tojáshéjat morzsolva. A kenyér csak plusz.


Szárazon nem eszik meg, próbáltam. Egy hétig állt előttük, nem ették. Vizesen tudok nekik csipkedni belőle, úgy dobálom nekik.

2022. febr. 26. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
1 vok akkor jó ha nem koplalnak azt hittem mást nem adsz nekik
2022. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!