Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madarak megbetegednek/meghal...

A madarak megbetegednek/meghalnak az ásványvíztől?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2022. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Természetesen normális ásványianyag tartalmú, emberi fogyasztásra alkalmas ásványvízre gondolok.
2022. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2022. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Attol függ. Belefulladni beletudnak, ivástól természetesen nem.
2022. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már miért halnának bele? Díszmadaraknál pl külön ajánlott, ha a csapvíz nem jó minőségű. Én is (mentes) ásványvízzel itatok.
2022. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a sok ásvanyi anyag lerakódva vesekövet okozhat nekik? Nem tudom, utana kell nézzek állatorvosi szempontból. Én mindig szobahőmérsékletű pár órát állott vizet adtam nekik.
2022. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most mégis mi bajod van kérdező!! Gondolom tiéd ez az állatorvos meg delfin-papagájos kérdés is! Gondolom új vagy képzeld vannak moderátorok akik megfogják nézni a kérdésedet!
2022. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy agyrázkódott madarat, vagy madárfiókát jól nyakon öntesz, meg tud fulladni. Ezért is agyrém, hogy a fiókákat itatják az emberek, ahol sok esetben egyből a tüdőbe kerül a víz és megfullad.
2022. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!