Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Budapesten fészkel valahol holló?

Budapesten fészkel valahol holló?

Figyelt kérdés

Pár éve a madártani intézet honlapján mintha az olvastam volna, hogy igen, de konkrét helyet nem írtak.

Engem megfigyelés miatt érdekelne csupán, teljesen amatőr vagyok, hobbi természetfotós vagyok, másrészről pedig nagyon kedvelem a madarakat.



2022. márc. 20. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

A kérdésed naív/álnaív.


Magyarországon védett

Természetvédelmi érték: 50 000 Ft



"Pár éve a madártani intézet honlapján mintha az olvastam volna, hogy igen, de konkrét helyet nem írtak."


Na vajon miért nem írnak pontos helyet?

2022. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudnám sem mondanám meg. Tele lenne a jófogás meg az ecseri piac mindenfele madárfiókákkal és meg sajnos így is tele van.

Ha hobbi természetfotos vagy, akkor menj ki az erdőkbe, ott nagyobb valószínűséggel látsz madarakat mint Budapesten..

2022. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
HA felmész valamelyik hegy tetejére és kiabálod, hogy korr-korr, akkor ha van, akkor felel is. Egyébként Magyarországon úgy szaporították el, hogy az állatkerti madarakat kivitték az erdőbe és visszavadították.
2022. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!