Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mire figyeljek stb.? Többi lent

Mire figyeljek stb.? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék hullámosokat tenyészteni, hobbiból, tehát nem sok párral. Konkrétan 2 párra gondoltam. Utánaolvastam a dolognak és persze még fogok is. Az lenne a kérdésem, hogy aki már tenyésztett vagy tenyészt hullámosokat, mik a tapasztalataik, mire érdemes külön odafigyelni stb.?

2022. márc. 26. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem így működik. Ha tenyészteni akarsz, ahhoz tenyésztőnek kell lenned. El kell végezned egy kisállat tenyésztői tanfolyamot, betegségekre szűrt tenyészmadarakat kell venned, gyűrűznöd kell a fiókákat stb. Amire te gondolsz, az a szaporítás, ami törvénybe ütköző!
2022. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a kínálat, nem fogsz tudni megélni belőle. Rengeteget árulnak, adnak ingyen örökbe.

Az ilyen hozzáállású alakok miatt van tele a Pilis emukkal. Micsa jó üzlet, mekkorát tojik, mennyi hús van rajta..aztán jön a hoppá.

2022. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármit tenyészt az ember, nem fog belőle megélni. Huliból meg pláne nem, mikor 1000-1500ft/madár áron futnak tenyésztőnél is. Aki kicsit is utána olvas a díszmadártartásnak, az tenyésztőtől vesz. Ezért is nem értem a kérdést, annyira olcsó és tömegmadár, hogy a kutyának sem kell a házi szaporítós.
2022. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!