Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Struccot tarthatok a kertemben?

Struccot tarthatok a kertemben?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 19:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
71%
ha erre találsz egy jogszabályi kibúvót a szomszédok nem hinném, hogy örülnének neki. trollkérdésre trollválaszt.
2022. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Szomszédodként én jobban örülnék neki, mint libáknak vagy gyöngytyúkoknak, vagy állandóan ugató kutyának, az ajtómat állandóan lehugyozó macskáknak. Csendesek, nem xarnak büdösebbet más háziállatnál. Ha helyileg nincs valami tiltó rendelet akkor szerintem igen.
2022. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzat függő, van ahol lehet, van ahol nem. Illetve az állattartás feltételeinek meg kell felelni.

Én egy faluban lakom, szüleim is ebben a faluban élnek. Én tarthatok jószágot a falu szélén, a szüleim a "központban" nem.

2022. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerek olyan helyet ahol két emu van a kertben. Törökbálint kamaraerdei hataránál.
2022. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
A szomszédomnak emujai voltak sokáig. Azt, HA jól tudom korlátozások nélkül tarthatsz.
2022. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván legyen nekik egy tisztességes kifutójuk, mert igénylik a mozgást.
2022. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
A Pilis tele van emukkal. Azért mert a magadfajta emberek gondolnak egyet, aztán meg ráébrednek a valóságra, amit nem tudnak kezelni. Legutóbb a 11-esen is volt egy strucc.
2022. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valami van abban, amit #8 ír. Tehát van egy szint, ameddig érdemes elmenni. Ha nem tudsz nekik megfelelő életteret biztosítani, akkor vagy ne erőltesd, vagy válassz egy jobban kezelhető fajt, pl. emu.
2022. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom őzeket tartott. Szal kb detto.
2022. ápr. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!