Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagáj utazhat...

A hullámos papagáj utazhat kocsiban?

Figyelt kérdés
Nemsokára elutazunk egy pár napra. A két hullámos papagájomat addig az egyik rokonunknál hagynám. Viszont ők sajnos 1 órára laknak. Addig elvihetem a papagájokat kocsival?

2022. ápr. 12. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nincs más választásod gondolom
2022. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze, csak ne ő vezessen.
2022. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor vettük a hullámosokat karton dobozban hozztuk őket persze ki volt lyukasztgatva a teteje. Ha van kalitka abba is utazhat.
2022. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen, nem igazán van más választásom mivel magunkkal nem vihetjük őket és másra nem igazán tudom hagyni a madárkákat.

2022. ápr. 12. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázni kell, hogy ne kapjanak huzatot semmiképp.
2022. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utazhatnak, ha tényleg nincsmás lehetőség. Amire figyelni kell, hogy huzatot ne kapjanak (ne legyen, lehúzva az ablak, vagy bekapcsolva a klíma, csak max nagyon picit, ha túl meleg van), illetve, hogy ne ijedjenek meg túlságosan, mert összetörik magukat és stressz helyzetben a szívük is megállhat. Van madarak számára hordozó, ami biztonságos, abban nem éri baj őket.
2022. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak út közben takard le valamivel a kalitkát, hogy sötétben legyenek, akkor nyugodtabbak lesznek, nem röpdösnek.
2022. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron vittem két hullámosat 3 órán át autóval. Klíma nem ment. Az anyósülés elé raktam a kalitkát, semmi bajuk nem lett. Nyugodtan eszegettek és néha csiripeltek.
2022. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A huzatra mindenképp odafigyelek majd.

2022. ápr. 13. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!