Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kettő hullámos papagájnak...

Kettő hullámos papagájnak célszerű ilyen kalitkát venni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Milyeink is ketten vannak és mégis ilyen nagy a kalitkájuk. Bar nem tudom az a sok játek hozzá jár e. Mi külön vettünk nekik létrácskát meg játékokat. Nekünk felülről nyitható van oldalán ajtóval. Fehér színű. Hasznos hogy az alját ki lehessen huzni mert könnyebb ugy takaritani, alájuk rakni az újsagpapírt.
2022. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ekkorában vannak akkor is ki kell engedni Őket repülni?
2022. ápr. 27. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, sok bolti sz*hoz képest nagy, de ahhoz nem, hogy ebben éljék le az egész életüket. Én 100*50*80-assal kezdtem (nekem is 2 hullámosom van), de egy idő után KICSINEK éreztem, és csináltam nekik egy 150*60*70-est. Most abban csöveznek:D És nem, még az sem nagy - de azért megteszi.
2022. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ki szoktuk őket engedni repülni gyakorlatilag mindig nyitva van a kalitka csak éjszakara vannak becsukva. 1-es valaszolo vagyok
2022. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos megfelelő méretű kalitkát nehéz találni, nemigen van forgalomban, de lehet csinálni, csináltatni, venni. Ez a kalit elmegy. Viszont minden tartozékot dobj ki belőle (kötél, tükör, műanyag ülőrúd, csengős játék). Természetesen napiszinten ki kell engedni őket repkedni, nem kalitkamadarak...
2022. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!