Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék megkérdezni egy...

Ilona Bp kérdése:

Szeretnék megkérdezni egy madár szakértőt, hogy a madarak miért csipognak reggeltől estig ? Be nem áll a csörük ! Befészkelte magát a redönytokba egy kisméretü házaspár, már van fióka is, ők is reggel hangzavart csinálnak, miért csipognak ?

Figyelt kérdés

#Madár csipogás !
2022. máj. 4. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Jelzik a macskáknak hol vannak hogy levadásszák őket.
2022. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

A kicsik általában azt kiabálják, hogy "éhes vagyok, légyszi, légyszi hozz enni, anyu, éhes vagyok!" Máskor azt is kiabálják, hogy "jaj, félek, félek, hogy jön valami és megesz, anyu légyszi gyere vissza kérlek!"


A szülők általában azt kiabálják, hogy "itt a kaja, nyugodj meg kicsim, itt van, egyél!" Ill. néha azt kiabálják, hogy "hol vagy már, kis fiókám, itt vagy, minden rendben van? nyugodj meg, nem lesz semmi baj!" Azt is szokták még kiabálni, hogy "hamarosan jövök és hozok még enni, itt vagyok mindjárt, megyek, minden rendben van, ne aggódj, minden rendben van!"


Ill. a szülők egymás között azt is szokták kiabálni, hogy "gyere, szexeljünk, gyere, szexeljünk egy hatalmasat, gyere szivi, szexeljünk!" Ill. amikor gyereket nevelnek, azt kiabálják néha, hogy "de jó lenne szexelni egy jót, de most menjél, hozzál kaját a kicsiknek, addig én őrködöm, minden rendben van, menj csak nyugodtan, figyelek, minden rendben van!"


És persze bármelyikük bármikor kiabálhatja azt, hogy "jaj, van itt valami, valami hatalmas lény, jaj segítség, nagyon félek, biztos meg akar enni, segítség, jaj, jaj, jaj!"

2022. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
2-es, egyszerűen zseniális a kommentek. Régen mosolyogtam ilyen nagyot. :D
2022. máj. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Inkább mamdárcsivitelést hallgatok,mint a nők állandó telefonálását,dumáját,okoskodását,....

Bár madarakat hallanék inkább :)

2022. máj. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2. Szépen kifejtetted! Tetszett! Nagyon beleélted magadat. 🙂👍
2022. máj. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!