Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy kis verébfiókát be lehet...

Egy kis verébfiókát be lehet tennei rezesfarkú fiókák közé? Egy korban vannak kb.Fogja etetni a rezesfarkú anyuka? Vagy kitúrja majd a fészekből?

Figyelt kérdés

#fióka #veréb #rezesfarkú
2022. jún. 9. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne bolygasd a fészket, mert a végén még a sajátjait is otthagyja
2022. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát, annyira már megbolygattam, h az egyik rezesfarkú kiesett és visszatettem, de nem turkáltam benne
2022. jún. 9. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A rezesfarkú az a kerti rozsdafarkú akar lenni?
2022. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért csinálnál ilyet? Hagyd őket békén!
2022. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Helyileg merre van?

Valószínűleg nem eteti és nem iskompatibilisek táplálkozas szempontjából.

Kiestek a verebek?

Ne bolygasd a rozsdákat mert ők is elpusztulnak, ha a szülők félnek és mem jönnek többet etetni. Nem tudom mit próbálsz csinálni de ez kvázi természetkárosítás kategória, ami bűncselekmény.

2022. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xp ali ***** válasza:
Hagyd békén a madarakat! Ha 1 fióka kiesett, visszateheted, ha tudod a _saját_ fészkébe. Ha nem, akkor madármentők. Google a barátod, h hol keresd őket.
2022. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bűncselekményt követek el, ha meg akarok menteni egy madárfiókát? Gondoltam több esélye lenne így megmenekülni, ha egy madár eteti mintha én "próbálkoznék". Ahol jelenleg élek, nincsenek madármentők
2022. jún. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!