Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit adjak enni a papagájomnak?

Mit adjak enni a papagájomnak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kölest adtam neki s salátát. Most elfogyott a kölese és sehol nem kapok itthon neki való ételt. Összejártam a boltokat de nincs. Adtam neki most salátát, diót, de most még a salátát se hajlandó megenni. Mit tudjak vele csinálni mert feszt rajtam van, és azért mert éhes
2022. jún. 27. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen papagáj?
2022. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hullámos bocsánat elfelejtettem odaírni
2022. jún. 27. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki lágyeleséget. Alapból heti 1x,vagy 2 hetente kéne. A főtt tojást (min. 20 percig főzd, de inkább 30) lereszeled, vagy pici darabokra vágod, abba pedig tetszés szerint rakhatsz zöldséget, gyümölcsöt, sótlan főtt rizst/bulgurt, csíráztatott magvakat, sovány, sótlan, fűszer mentes főtt húst (leginkább csirkehúst), párolt zöldségeket, különböző virágokat, gyomnövényeket, fűszernövényeket stb.


Holnap meg menj vissza a boltoba és vegyél másfajta magkeveréket (egzóta, nimfa) és add azt. Ha szotyival, nagyszemű kukoricával van tele, válogasd ki. A saláta alapból tiltólistás, a dió meg magas olajtartalmú, alapból ritkán és picit kaphat csak.

2022. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!