Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyit adjak neki?

Mennyit adjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy kis fecskék délután tudok létrát szerezni szóval csak délelőttre kéne a segítség.

Utánna néztem egy kicsit és az jött le minden képpen etetnem kell mert még nagyon kicsi.

De azt írják 2 óránként annyit kell adni neki amennyit megbír enni.

Na most az a problémám, hogy ez a madár nem tátog. Kinyitom a száját és elnyeli a kaját, de ki se szeretném pukkasztani. Főleg egy olyan kajaval ami hosszú távra nem jó, de ilyen esetekre azt írják megfelel.



2022. aug. 8. 08:43
 1/7 A kérdező kommentje:

A kérdést pontosítva:

Mit lehet még neki adni és mennyit?

2022. aug. 8. 08:43
 2/7 A kérdező kommentje:
Van még egy bibi. Most vettem észre el van törve a lába. Akkor ennek már mind egy?
2022. aug. 8. 09:04
 3/7 Hovarju ***** válasza:

Hivd fel a madármentést. Van face oldaluk is. Ők fognak tudni szakszerű segítséget adni.

A madármentő állomás telefonszáma: 06 30 689 27 27

2022. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosz helyen tört el a lába. Nem épülhet fel.
2022. aug. 8. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül el fog pusztulni. Jobb lenne olyan helyre vinni, ahol van még tartósan sérült fecske.

Itt próbálkozz, az egész országból vannak emberek.

[link]

Addig is egyszerre adhatsz neki 3-4-5 db. lisztkukacot, előtte lekerekített végű csipesszel nyomd össze a kukac fejét, mártsd vízbe. Egy idő után magától kellene kérje. Lisztkukac, élő (NEM csonti, NEM giliszta).

2022. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha idejében szakértő orvoshoz kerül, még esetleg menthető a lába. De ha ennyire nem értesz hozzá, akkor mindenképpen add át hozzáértőnek, és végezz el egy madármentő képzést. T9bbsz9r is indul egy évben.
2022. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van is a környéken egy madarász oda ment volna, de sajnos már nem él. Valószínűleg más baja is lehetett. Ráléphetett a kutyám, ez meg is magyarázza miért tört el a lába. Én mindent megtettem, amint tudtam volna vittem is volna.
2022. aug. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!