Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos és nimfa papagáj...

Hullámos és nimfa papagáj együtt tartva. Vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy ninmfa papagájom,kb.3-4 éves lehet,és tegnap kapott öcsém egy hullámost,aki elég fiatal (ezévi születésű szerintem).Mivel nem volt másik kalitkánk,betettük a nimfa mellé.Először a nimfa hisztis volt,duzzogott,és az egyik sarokból méregette az új jövevényt.A kicsi nem sokat foglalkozott vele,mert együtt volt tartva másokkal eddig is.Ma már jól kijönnek,együtt esznek,vakargatják egymást stb. Arra lennék kíváncsi,hogy ez így is marad mostmár? Esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Köszi előre is!
2010. szept. 26. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a hullámos verte a nimfát, szóval külön kalitkába raktuk őket. De láttam már állatkereskedést ahol együtt voltak.
2010. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hullámos 1 nimfa van, de csak ha kiengedve vannak, akkor vannak együtt. De néha ha el kell menni valahova, egy helyre tesszük őket és semmi gáz nincs belőle. Vakarásszák egymást, és jól érzik magukat. Szval sztem nem lesz baj.
2010. szept. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is úgy tűnik,hogy elfogadták egymást,a hullámos magyaráz a nimfának, az meg olyan érdeklődéssel hallgatja,hogy öröm nézni :) nagyon édesek ^^

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 27. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi voltam, mert én is szeretnék a hullámosom mellé egy nimfát. Remélem nem veszekednek majd....
2010. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tartok papagájokat hullámost és nimfát együtt csak egy kényes dologra kel figyelni,arra hogy ellenkező neműek legyenek.Ha érdekelnek a továbbiak akkor válaszolok mert még tudok egy-két érdekességet,csak csak most nincs sok időm csak írj egy kérdő kommentet és válaszolok.
2010. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre kíváncsi lennék bővebben,mert tudtom szerint az enyémek hímek. Olyan nem lehet,hogy ha ellenkező neműek akkor valahogy összepárosonak? :S elég fura kicsik lennének belőlük...
2010. okt. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!