Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tojást keltetek (csirketojás)...

Bogdán Csaba kérdése:

Tojást keltetek (csirketojás) az 5.napon járok,reggel 5 kor valahogy felkeltek és inkább hűtöttem amit 10 percig szoktam,de véletlen vissza aludtam,és 2 óráig tartott a hűtés,így meg jo lehet?mert lattam az ereket stb.

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jo lesz e de eddig nem úgy tűnik mintha meghaltak volna vagy valami

2022. szept. 30. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Ha szobahőn vannak, akkor nem lesz gond.
2022. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer az egyik némakacsám elkotlott, ezért őt esténként nem zártam be a többivel, hogy tudjon a fészken lenni.


De egyszer valahogy talán a 20. nap körül véletlenül mégis be lett zárva éjszakára, amit csak reggel vettem észre mikor engedtem ki őket.

Ami ugye azt jelentette hogy egész éjjel nem ült a tojásokon és kb volt 6 fok éjjel.. kézzel megfogva a tojásokat, szinte jéghidegek voltak.


Gondoltam is hogy na ezeknek annyi...

De nagy meglepetésre a 35. napon mégis kikelt 24 tojásból 20.. pedig egy teljes éjszakára fedetlenül voltak és ki is voltak hűlve.

2023. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!