Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Magától megszelídülő hullámos...

Magától megszelídülő hullámos papagáj?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy egy hullámos papagáj szelíd lesz úgy, hogy nem egyedül hanem fajtársakkal volt tartva és sosem volt szelidítve?

Azért kérdezem, mert nekem volt egy hulim kiskorától, mindig is társaival volt, sose próbáltam úgy közeledni hozzá, nem adtam különösebb okot a bizalomra, de idővel mégis barátságos lett, a kezemtől nem félt, sokszor ő próbált kezdeményezni, pl amikor reptettem a fejemre akart szállni többször, a társai meg nem értették miért. Nagyon értelmes példánynak tűnt, sajnos a családtagjaim hanyagsága miatt kiszökött.


2022. okt. 31. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Nekünk akkor volt agresszív mikor be volt zárva. Emlékszem mikor kiengedtük, hogy röpködjön a lakásban, akkor egy boldog papagáj volt még mosolygott is, engedte, hogy simogassuk, és dörgölőzött is. Élete nagy részében viszont be volt zárva egy boldogtalan papagájnak tűnt sajnos. Azért nem engedtük ki többet, mert nem tudott már repülni, leesett és félt. Gondolom a bezártságtól készült ki. Ha lenne papagájom tuti nem tartanám ketrecben ezek után.
2022. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy tartanád akkor? Valami félnyitott helyen? Ha lenne hely akkor én is kialakítanék valami nagyobbat. Nekünk muszáj a röpde vadászkutya miatt.
2022. okt. 31. 22:22
 3/3 anonim válasza:
Hát bárhol ahol tud repülni
2022. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!