Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi ételt adjak a kispapagá...

Mennyi ételt adjak a kispapagájomnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 3 hetes kispapagájom. Hullámos papagáj. Ma választottuk el a szüleitől, mert nem bántak vele valami jól.Kitépték a tollát, nem etették rendesen, szóval muszáj volt. Így mi fogjuk őt etetni is, csak nem tudjuk hogy egy ilyen kis testű madárnak mennyi táp kell. Vettünk is neki megfelelő tápot. Szóval mennyi adag kell egy etetéskor neki?

2023. jan. 20. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudja, akkor még azt is megírhatná, hogy vizet mennyi időközönként adjunk neki? Ha jól tudom pár csepp elég.
2023. jan. 20. 18:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Indulásnak: [link]
2023. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Több ételt is rakhatsz be neki. Mindig annyit eszik, amennyit szeretne. Mi is így csináljuk, és hosszú életű papagájaink voltak mindig. Az étkezés mellett fontos az is, hogy mindennap tudjon repülni legalább egy kis szobában.
2023. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as: egy HÁROM HETES papagájfióka nem tud egyedül enni és nem tud röpülni!
2023. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 20. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 - bocsánat a hülyeségemért, telefonon kicsik a betűk és félreolvastam.
2023. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
OK, tévedni emberi dolog, föleg a kérdezö miatt írtam vissza, nehogy véletlen ne figyeljen és bajt csináljon.
2023. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!