Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj tartás?

Papagáj tartás?

Figyelt kérdés

Szeretnék papagájt tartani de összesen 0 infóm van róluk. Még azt sem tudom milyen fajt szeretnék, csak annyit, hogy arát nem, az túl nagy lenne.


Olyat szeretnék, amelyik kedveli az ember társaságát, sokat lehet vele foglalkozni, tanítgatni.


Milyen oldalon tudok jobban utánaolvasni a dolgoknak?



2023. márc. 2. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő fajok:

Hullámos papagáj

Nimfapapagáj.


Őket lehet tanítgatni, főleg a nimfát, de a hullámost is.

2023. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nimfa, vagy hullámos való kezdő papagájtartónak. A papagájok mindenképp párban tartandók és napi több órás (szobában való) reptetésre van szükségük. Nem szobatiszták és mindent megrágnak. Ezzel tisztában vagy?
2023. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, mint írtam elsősorban még próbálnék infókat szerezni megbízható forrásból. Szóval ha esetleg tudnál küldeni egyoldalt ami részletezi hogy mik az igényeik azt megköszönném.
2023. márc. 2. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Írj rám nyugodtan, ha felvilágosítás kell.
2023. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem hullámos papagájom van és imádom. Már 8 éves és bizony nagyon sokat beszél magyarul. Ő az első aki ha hazaérek mondja, hogy szia édesem.

Nem sok gond van vele Mindig visszük nyaralni is.

Én hullámost ajánlok és csak tenyésztőtől vegyél. Most fognak kikelni a tavaszi kis papagájok. Ha kell tenyésztő cím tudok ajánlani Bp-en.

2023. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
6%
Elmész egy kisállat boltba és ott segítenek.
2023. márc. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!