Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Két nap alatt tud egy galamb...

Két nap alatt tud egy galamb fészket készíteni, és 2 tojást tojni egy erkélyen?

Figyelt kérdés
Volt kedden takarítás, csütörtökön költöztem be egy albérletbe, de nem említették, hogy költ egy galamb az erkélyen.
2023. márc. 18. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ehhez több idő kell. Ezek szerint (direkt) nem szóltak róla.
2023. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is erre gondoltam.
2023. márc. 18. 00:51
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Vagy direkt nem szóltak, vagy annyira felületesen "takarítottak", hogy észre sem vették.
2023. márc. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem lakják a lakást így nem vették észre.
2023. márc. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet, hogy nem akarták bolygatni őt. Biztos van párja.
2023. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
89%
Nem, de szerintem ne bántsd.
2023. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

De, ennyi idő simán elég. Kedden fészek -a galamb nem viszi túlzásba a tervezést. Szerda, csütörtök keg 1-1 tojás.

Az én erkélyemre is jártak...

2023. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
Simán elég, nálam is ennyi idő alatt telepedtek be úgy két hete.
2023. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Hogyne tudna, egyetlen nap alatt megrakja, nagyon gagyi fészket raknak és kotlás közben javítgatja mindig. Én elrendeztem őket, mert mindent is agyonfostak meg még a kutya is mindig bélgyulladásos lett a galambszar felevésétől. Nem hülyeségből tilos etetni hogy ne szaporodjanak, jobb városokban irtják is őket, mert kártevő. Attól, hogy madár alakja van, mint egy cinegének még rohadtul nem ugyanaz egy retkes galamb meg egy énekesmadár, csak a mai embereknek már unalmukban nincs más dolga csak minden dögöt állatvédeni. Mások meg nem győzik lapátra tenni őket. Másik ilyen kedvencem a pele, nyest és társai.
2023. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon sürgős tojást tojni (mert ezt a galambok pontosan érzik) akkor egy nap alatt raknak fészket galyakból hihetetlenül óvatlan helyeken.
2023. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!