Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik madár ez? Melyik madár...

Melyik madár ez? Melyik madár eteti fiókával a fiókákát?

Figyelt kérdés

[link]

Valószinüleg valami kakukkféle lehet de olyat még nem hallottam hogy a fiókával etetne egy madár egy masik madarat

Van még hasonló videó? Hogy kell rákeresni arra angolul hogy madar fiókával etet masik madarat? Érdekelne mert még nem hallottam erről a jelenségről



2023. márc. 24. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, eteti-e a fiókáit vele, de én láttam már varjút, ahogy fiókát emelt el egy feketerigó-fészekbôl, és láttam már csókát is galambtojást lopni. Szóval a legtöbb mindenevô madárnál ez egy teljesen megszokott táplálékforrás lehet.
2023. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hattyú
2023. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármely ragadozó madár.
2023. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A varjúfélék mindegyike kirabolja más madarak fészkét, főleg énekesekét szokták és ezek fiókáit megetetik a sajátjaikkal. Varjú, szarka, szajkó stb . De megfogják a mezőn a fácán, fürj stb kikelt fiókáit, megeszik a mezei nyúl újszülött kicsinyeit stb.
2023. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!