Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Be lehetne tanítani a hollókat...

Be lehetne tanítani a hollókat, hogy levelet hordjanak, mint a Trónok Harcában?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg igen, mert okos állatok.

Szilágyi Erzsébet levelét is egy holló vitte el Prága városába, és hozta vissza a választ egy nap alatt, pedig nem is tanította be rá senki, csak úgy hobbiból :D

2023. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, igen, hiteles forrasok szerint :-)
2023. ápr. 18. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A postagalambok is csak haza repülnek, máshova nem lehet velük üzenetet küldeni.
2023. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 harebell ***** válasza:
100%
A postagalambokat kifejezetten erre a célra tenyésztették. Elvileg a hollók is alkalmasak lennének rá, de egy adott példány betanítása szerintem kevés lenne ahhoz, hogy megbízhatóan működjön, ahhoz ugyanúgy szelektív tenyésztés kéne. De amúgy nagyon okos állatok, ha csak arról lenne szó, hogy két utcával arrébbról hazataláljon hozzád, azt biztos meg tudná tanulni :D
2023. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző kérdèsednèl már válaszoltam erre is.
2023. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen elozo jerdesemnel?
2023. ápr. 19. 07:39
 7/8 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az nem én voltam
2023. ápr. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!