Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A pintyet meglehet szelídíteni?

A pintyet meglehet szelídíteni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ne akard otthon tartani! nem oda való.. :)
2010. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért?ja és zebrapinty
2010. okt. 9. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert hatalmas "mozgásigénye" van. Egész életében szabadon repkedett, erre te volnál olyan aberrált (már bocsánat), hogy bezárnád egy kalitkába...
2010. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenki kalitkában tartja
2010. okt. 9. 18:49
 5/6 nagyviri ***** válasza:
Nem lehetetlen, csak nagyon fiatal példánnyal kell kezdeni, mert akkor taníthatóbb. Nekem volt egy pár, kint repkedtek egész nap a konyhában, és az anyám lehátazott, amikor megrágták a dísznövényeit(szerencsére nem volt mérgező a dudva). Felültek az ujjamra is, de nem lehet annyira megszelidíteni, mint egy papagájt. A csúcs az volt, amikor belógtak karácsonykor a szobába, és a karácsonyfáról vadásztam le őket cirka 10 percenként.
2010. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolót nem értem. Szerintem ő a vadon élő pintyre gondol. Olyan persze senki sem fog kalitkába zárni.

Egyébként semmivel sincs több mozgásigénye, mint egy papagájnak.


Mennyire akarod megszelidíteni? Vakargatni nem fogja hagyni magát, hacsak nem kézzel neveled fel.


Egyébként az én egyik kis tojóm itt ül és csacsog az asztalon, miközben ide írok, elveszi kézből a kaját, és ő már "felnőttként" került hozzám.

2010. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!