Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a hullámos...

Miért csinálja ezt a hullámos papagáj?

Figyelt kérdés

Ki van engedve a kalitkából, egy faliképre ült fel, a fal felé fordulva gubbaszt, és sírós, nyekergő hangokat ad ki.

Nem a miénk, csak most mi vigyázunk rá egy ideig.


2023. máj. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha gubbaszt az már nagyon rossz jel. Lehet, hogy tüdőgyulladása van - az én papagájomnak is most volt, először azt hittem, hogy magában magyarázgat, de mikor másnap is csinálta, elvittem dokihoz.

Ha Budapesten vagy akkor VetforPet, vagy Talpas állatorvosi rendelő vagy Exopet. Ha gubbaszt és nyeszereg, az nagy baj.

2023. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a papagáj világéletében gubbasztott, akkor már vagy 5 éve tüdőgyulladása van. Egyedül van.
2023. máj. 6. 07:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Most akkor 5 éve látod minden nap vagy csak vigyázol rá?

Mindegy is - szegény állat, minek olyannak házikedvenc aki nem úgy tartja, ahogy az neki jó… (ez a gazdájának szól, nyilván.)

2023. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!