Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tényleg igaz ez a galambokkal...

Tényleg igaz ez a galambokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A galamb ha megbetegszik, vagy már nem tud repülni mert öreg, leül valami jól látható helyre, és szépen megvárja, míg arra jön egy macska?
2010. okt. 10. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Akkor tele lenne a járda döglődő galambokkal...
2010. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.
2010. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a szöveget nemrég olvastam valahol, csak már nem emlékszem, hogy a puruttyán, vagy a vicclap.hu-n!


:)

2010. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is most olvastam valahol. De engem nagyon megdöbbentett és nem akartam elhinni, hogy ez igaz. Még ilyen soha nem láttam. És úgy tudom, hogy egy állatnak az utolsó leheletéig működik az életösztöne, tehát ilyet nem csinál. A macskáknak pedig nagyon jó dolguk lenne. Nagyon ellustulnának, hiszen naponta csak pár lépést kéne tenniük a potenciális táplálékért.

Akkor ezek szerint tényleg hülyeség.

2010. okt. 10. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

A fentebb felsorolt honlapok nem éppen a hitelességükről híresek!


:D

2010. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én máshol olvastam, de tény, hogy az sem egy ornitológiai szakweboldal volt.
2010. okt. 10. 19:26
 7/7 NanoBattery ***** válasza:

Ne haragudj, de elég buta kérdést tettél fel. :(

Az embert sem mindig otthon vagy a korházban éri a természetes halál... :(

A nem természetes úgy szintén, nem mindenkit egy helyen lőnek le vagy ér balesetet... :(

Egyébként épp a hétvégén szállt le a kertbe nálunk egy Öreg Kék Kovácsolt Postagalamb, szerintem alzheimer kort kapott, mert halvány fingja sem volt, hogy hová került csak a földön a fűben ült és nem sétálgatott, csak nézelődött ide-oda… L

Szerintem azt sem tudta, hogy tud repülni, mert elég bizonytalan volt a repülése, miután egy fél h-át a kertünkben nézelődött, majd egyhelyben aztán még 2 x visszaszállt majdnem ugyan oda, ahol először is megláttam… J

Jobb lábán volt gyűrű, tehát Posta verseny galamb volt, jó állapotban volt a tollazata és a begye is nagy volt, tehát éhes biztos nem volt, viszont elöszőr nyitva volt a csőre, gondolom légszomja volt… L

Az orra és szeme körül a jellegzetes öreg galamboknak a jegyeit viselte magán.

Szóval, akár rá is foghatnám, hogy a halállán volt úgy lehet, de végül elrepült, mert jött a szomszéd kutyája és megijedt tőle és elrepült, bár a repülése bizonytalan volt, így sosem fogom meg tudni mondani, hogy szegény csak szomjas volt-e… ?L

Megjegyzem, hogy a (kertben tudott volna inni, mert van víz kihelyezve a madarak részére) vagy megtámadta valami ragadozó madár, esetleg csak megpihent, bár kissé furán viselkedet, így akár gondolhatnám azt is, hogy a Galamb a végét járta és csak meghalni készült… ?:,(,…

2011. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!