Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hegyi papagájnál normális...

Egy hegyi papagájnál normális ha a csőre alatt van egy csomó/ cseresznye mag méretű pont?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értek a hegyi papagájokhoz sajnos. Tavaly December körül vettünk egy hegyi papagájt, Ubinak hívják.

Most vettem észre hogy a csőre alatt van egy körül belül cseresznye mag méretű dudor, nem tudom hogy ez a hegyi papagájoknál normális e, hiszen nem látszik betegnek. Viszont ahogy utána kerestem semelyik hegyi papagájnak nem volt ilyen dudorja.

Betegség? Mert legközelebb holnap vagy ha nem is,akkor hamar el szeretném vinni orvoshoz.

Nem olyan idős, gyűrűs madárról beszélünk..



2023. máj. 21. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális, akár daganat is lehet. Nem játék az ilyen, vidd el (egzós) állatorvoshoz.

Ha túléli a dolgot, vegyél mellé párt, mert társas állat egyedül nem tartható.

2023. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

16 éves a hegyink, nem normális, h dudor van a csőre alatt.

De tényleg csak hozzáértő dokihoz vidd - pl. Exopet.

2023. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!