Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek ket hullamos...

Szerintetek ket hullamos papagajt ki lehet engedni a szobaba ugy h allandoan kintlegyenek meg akkor is ha nm vagyunk otthon? De csak most koltozttunk uj lakasba

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem zavar hogy összesz*rják a lakást. meg akk nagyon kell vigyázni hogy ajtó ill. ablaknyitásnál ne repüljenek el.

mi úgy tartottuk hogy naponta kivettük őket a kalitkából pl) mikor tévéztünk este vagy mikor tudtuk hogy nenm jön haza senki és nem fogja kinyitni az ajtót. még a cicával is egész jól össze szoktak:)

2010. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mi ki szoktuk engedni...nem nagyon sz.rnak össze semmit...egy nap 4-5 órát azért kint van
2010. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy otthon hagyhatod őket kiengedve egyedül. Ez főleg akkor ajánlatos, ha mérgező szobanövényeitek is vannak.

Erre nem gondoltál?


Meg simán kislisszolnak az ajtón, amikor bemész. Vagy bezárnád őket egy szobába?

És igen, összeszarnak mindent. Hiába mondják előttem, hogy nem, de ha egész nap kint vannak akkor nagyonis.

2010. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jo koszonom
2010. okt. 25. 14:46
 5/6 nagyviri ***** válasza:
Nem ajánlom, madarat sose hagyj őrizetlenül repkedni a lakásban. Nem csak a te érdekedben, hanem az ő érdekükben is. Megrághat valamit, pl vezeték, beszorul valahová mert megijed valami váratlan zajtól és menekülni kezd. Egy ismerősömnél majnem tűz ütött ki, mert reptében beletojt a tv-be, és zárlatot okozott... Még jó hogy otthon voltak.
2010. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt többször, hogy 3 napig kint voltak, mert nem tudtam megfogni őket, hát az ablakra amit ki szoktam nyitni, arra raktam nyúlrácsot, persze szunyogháló is jó lett volna :)


Aztán felültek a karnis tetejére, és onnan xartak le.

Meg néha repkedtek a lakásban, pl az egyik fejjel neki a falnak, leesett a szekrény mögé, aztán kisétált... hát nem lett baja, de ezt többször megcsinálta. Kicsit féltem is, hogy mi lesz ha nekirepül a fejemnek :)



A galériára meg raktam fel magokat, egy tálcára, meg egy tál vizet, hogy ha már szabadon vannak, akkor egyenek is valamit, mert én inkább attól féltem, hogy éhen halnak ha ennyit vannak kint. De hát nem volt semmi gond :)


Később megfogtam őket, úgy, hogy rádobtam egy törölközőt, aztán azzal, mert másképp nem lehetett :)

2010. nov. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!