Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől lehet az hogyha bekapcso...

Mitől lehet az hogyha bekapcsolom a TV-t a papagájom megbolondul és elkezd eszeveszettem csipogni? Ha meg kikapcsolom egy idő után abbahaggya.

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 20:10
 1/10 anonim válasza:
Utálja a reklámokat? :)
2010. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az enyémek is ezt csinálják,akkor is ha telefonálok.

Szerintem ez ilyen papiszokás.

2010. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nagyviri ***** válasza:
Nem tetszik neki a tv műsor....
2010. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na jó de igy nem tudok TV-zni mellete.
2010. nov. 6. 21:21
 5/10 nagyviri ***** válasza:
Viccen kívül, nem tudom, miért csinálja. Az én nimfáim kifejezetten imádnak tv-t nézni, sőt a hím madárkám a chio reklám szlogenjét is fütyüli a tv-vel együtt. Lehet, hogy csak szimplán unatkozik, és ha hall egy kis zajt, rögtön nekiáll beszélgetni. Ha egyedül tartod madárkádat, vegyél neki párt, vagy te foglalkozz vele sokat, és akkor lehet, hogy megoldódik a probléma.
2010. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit értessz foglalkozás alatt?Bár most kaptam pár napja szoval még fél.Nem nagyon tudok még semmit csinálni.
2010. nov. 7. 10:49
 7/10 nagyviri ***** válasza:
Beszélj hozzá sokat. Halkan, nyugodt hangon, egy idő után figyelni fog rád, onnan veszed észre, hogy forgatni fogja a fejét miközben beszélsz hozzá. Próbálj a kalitkájába nyúlva csemegét adni neki, így hamar meg fogja a kezedet szokni, és rá fog ülni az ujjadra. Ha kézhez szelidíted, nem fog annyit kiabálni és föleg nem fog unatkozni. Ha már a kezedre ül, akkor próbálhatod majd reptetni is a szobában. Szinte minden madár rákap rövid időn belül és az is jó móka lesz neki is meg neked is.
2010. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A zajok miatt kiabálnak a papagályok. A mieink is ezt csinálják, még rádiónál is.

Szoktam azt csinálni, hogy mikor ennivalót készítek zörgök a késsel és elkezdenek beszélni :) Ha abbahagyom, akkor meg néznek rám és csend :D

2010. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tedd át addig egy másik szobába - ez is egy megoldás.
2010. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A Csöbárd válasza:
Mert nem adsz neki kolbászt! Egyértelmű!
2010. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!