Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 2 pár hullámos papagájom,...

Van 2 pár hullámos papagájom, minden feltétel adott a tojás rakáshoz, párba vannak állva, a kalit elég nagy, oduk vannak elmúltak 1 évesek. De nem akarnak tojni, van e valami módszer ennek előidézésére?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:02
 1/9 anonim válasza:
Fehérjedúsabb táplálék adásával lehet próbálkozni,az más madaraknál is serkenti a tojásrakást.
2010. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen fehérjedúsabb táplálékkal? Fött tojast szoktam adni hetente egyszer. Esetleg van valami más étek is amivel még elérhetem ezt?
2010. nov. 9. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hetente egyszer ad, hanem naponta.
2010. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hullámosam, volt fészkük, legjobb kajákat adtam nekik+vitamin, de nem akartak tojást rakni. Fogságban nehezen szaporodnak.
2010. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán neked nem több pár volt együtt
2010. nov. 10. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kalitkában vannak? Mert abból csúnya vérengzés lehet.
2010. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
IDRE fórum
2010. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aligha lesz belőle vérengzés sok mindenkinek láttam már, hogy több pár egy kalitban költ, ha elég nagy akkor nem lesz vérengzés.
2010. nov. 13. 10:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el tapasztalat.Ha több párat akarsz együtt költetni akkor minimum három párat kell, mer két párból az egyik lessz a domináns és elnyomja a másikat.És minden párra jusson legalább két odú, így kissebb az esélye, hogy ugyan azt nézik ki.

Valóban lehet kolóniába tenyészteni őket, de röpdében és min 3 párat, vagy többet.Ne tudd meg mire képesek a hullámosok, nálam 10 köbméteres röbdében megölték a tollasodó nimfákat, mikor a szüleik épp nem voltak a közelben.

2010. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!