Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hullámos papagáj mennyire...

Egy hullámos papagáj mennyire aktív/zajos éjszaka?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet, de azt mondta egy ismerősöm, hogy éjszaka nagyon hangos. :)
2010. nov. 12. 19:12
 1/8 Kriszti83 ***** válasza:
Éjszakára le kell takarni valamivel a kalitkát, akkor a papagáj is alszik.
2010. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A hullámos papagáj éppúgy, mint a többi nappali állat éjszaka csendben alszik.Persze ha hangosan megy a TV, ég a villany nem tud aludni, ilyenkor lehet hangos.

(Egy tanács:inkább két madarat vegyél(amik akár lehetnek azonos neműek is)A fajtársak társaságát nem tudod játékokkal, és még sok foglalkozással sem teljesen pótolni.Egészséges és jókedvű igazán így maradhat.)

2010. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alszanak éjszaka is. De csak sötétben. Szóval elég sokáig aktív és kora reggel kel.

Megoldás, ha valamivel letakarod őket, mikor aludni mész és kitakarod őket, amikor felkelsz.

2010. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gringabringa ***** válasza:
Ő is álmodhat rosszat és ilyenkor lepotyog a rúdról és összevissza csapkodni kezd.Ettől garantáltan felébredsz:) Én felébredek:)
2010. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A madarak nem álmodnak.
2010. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A letakarásra én is gondoltam, de azt olvastam hogy az nem olyan jó megoldás a madár számára, és elvileg akkor is sokat mocorog, bár lehet h csak az Ő madara volt olyan hiperaktív...

2010. nov. 13. 16:57
 7/8 anonim válasza:
0%
nem igaz hogy lekell takarni!!!! ha sötét van alszik.....ha világos van fönt van....és nagyon sokat kell vele törődnöd mert ha nem beszélsz vele eleget beteg lesz
2010. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nemigaz hogy beteg lesz, mert éjszaka simán elalszik(ha sötét van)nappal ha álmosak ugy veszed észre, hogy gyakran becsukják a szamüket, DE NE TÉVESZD ÖSSZE A PISLOGÁSSAL!
2010. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!