Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honnan tudja a postagalamb...

Honnan tudja a postagalamb hova kell elvinnie a levelet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogalma sincs. Ő csak simán hazamegy.
2009. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
A postagalamb nem olyan, mint a postás, aki látja a borítékon a címet és odaviszi. A postagalamb A és B pont között repked. Az üzenetet csak rákötik a lábára, ő arról nem tud, csak azt tudja, hogy neki most a másik pontba kell repülnie.
2009. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint számára A és B pont létezik, tehát egy 3. ill. 4. címre már nem tud elmenni? Vagyis csak a két pont között tud "kézbesíteni"?!
2009. jan. 12. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A postagalambnak csak az "otthoni" cím létezik, és oda bárhonnan hazatalál. Otthon beteszed egy kalickába, elviszed egy tetszőleges címre, és erről a pontról haza tudsz küldeni vele egy levelet. De a választ már nem tudja kézbesíteni.
2009. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. jan. 13. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy a 10:52-es válaszoló írta.
2009. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Onnan hogy ez nagy hülyeség a galamb csak haza megy nem repked két állomás között értem úgy hogy othonrÓl nem fog elmenni oda ahova akarod csak ha bevágod dobozba és elviszed XD meg ha kiengedik is röpül egy két kört és vissza megy a dúcba
2010. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy neked is vannak galambjaid, és nekem is, és akarunk levelezni.

Én elhozom a te galambjaid, és te az enyémeket.

Én a levelemet felteszem a galamb lábára és elengedem.

Ő hazamegy.

Te elolvasod a levelet, és a választ ráakasztod az én galambomra.

Elengeded.

Hazajön, én meg elolvasom.


Ha minden galambod hazatalált, akkor többet nem tudsz levelezni, csak ha megint cseréltek.

2010. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!