Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fogja használni a csőrkoptatót?

Fogja használni a csőrkoptatót?

Figyelt kérdés

1 hete van meg a hullámos papagájom, van neki bent az egyik ülőkéje mellett szépia csont, de nem igazán látom hogy használja, és szerintem nőtt is a csőre. Félek egy idő után túlnő és vihetem dokihoz. Van valami tanács erre a dologra, vagy majd rájön hogy az mire is van?


Köszi!


2010. nov. 21. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hullámos papagájaim amúgy lehet hogy használja csak nem látod mert az nem fogy olyan hamar. A csőre attól is nőhetett hogy maga a madár is nő és vele együtt a csőre.
2010. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hullámos meg kell barátkozzon az új dolgokkal de majd megszokja.
2010. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, tudja ö hogy mikor kell használni , és igen, fogja használni. :)
2010. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hullámos van. Én is azt hittem nem használja mert alig látszott. Csak egy idő után volt észrevehető, hogy egyre kissebb a csőrkoptatója. Pedig mai napig nem láttam még hogy használná :)
2010. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam :).

Nagy áttörés: evett a kezemből pedig még nem egészen 2 hete van nálam. Nekem legalább is ez nagy áttörés:)

2010. nov. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!