Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagyon sűrgős, segííííííítsete...

Nagyon sűrgős, segííííííítseteeek?!?

Figyelt kérdés
Napok óta nehezen egyensúlyozik a papagályom. Kicsit kiengedtem a szobába repülni. De mindig nekimegy a falnak. Nagyon hangosan csipog és menni is nagyon nehezen tud. Nagyon féltem! kérlek segitsetek! mi baja lehet?
2010. nov. 21. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi baja lehet, de szerintem vidd el dokihoz! Az a biztos. Hiába mondjuk meg mi a baja, attól még nem biztos hogy meggyógyul.
2010. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is volt egy ilyen papagájom , és sajnos most is van 1 , és nem lehet mit tenni értük, a doki se tud rajtuk segíteni, ez valami betegség.Sajnos elfog pusztulni. :(
2010. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából ezért nem vittem ma dokihoz. Édesanyám is ezt mondta, hogy egy doki is max tippelni tud de segíteni rajta már nem biztos.

Ám a tegnapi állapotához képest jobban van.Még picit bizonytalanul áll, de már többet "ugrál".

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 22. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Előre is elnézést kérek Tőled, kedves kérdező, de a papagáj pontos j...

Remélem jobban lesz hamarosan a kis madarad!!!

2010. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem 2 hullámos papagájom volt, az egyik meghalt, mert egy mérgező növényből csipegetett.:( de elöször nemtudtuk mi volt a baja. Egyre többet ment neki a falnak, aztán észrevettük hogy vak, aztán egész este csak körbe körbe szaladgált. doki se tudott semmit se mondani h mi baja, egyik nap hazajöttem suliból és akkor láttam h meghalt :'(((
2010. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha úgy gondolod, hogy a doki csak tippelni tud. Egy madár is megérdemli a segítséget és ellátást, ha bajban van... De tőlünk azért kérdezd meg, biztos jobban tudjuk, mint egy orvos.
2010. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!