Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol találok olcsó madárketrece...

Hol találok olcsó madárketrecet? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Egyszer szeretnék magamnak venni egy hullámos törpepapagájt és szeretnék venni neki előre egy kalitkát!De nem fogom tenyészteni a kis madarat csak szeretnék egy állatot!Tehát csak ,,egy személyeset" szeretnék!Köszönöm elörre a válaszokat!:)
2010. nov. 21. 17:14
1 2
 1/18 anonim válasza:

Menj be SW-be és ölj le mindenkit! :D

For the horde (L)

2010. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg a neten, írd be a googleba h kisállat web vagy kisállat bolt és ott kiad egy csomót, kedvedre keresgélhetsz :)
2010. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
konkérétat senki nem tud??mert utálok keresgélni és nem is találok!:(
2010. nov. 21. 17:25
 4/18 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy hullámos törpepapagáj nem létezik! Vagy hullámos papagáj vagy törpepapagáj.

A madár nem fogja jól érezni magát egyedül! az, hogy kettőt tartasz, még nem biztosít arról, hogy szaporodni is fognak! De vehetsz két tojót is, akkor 100%, hogy nem lesz utód.

Kis kompenzáció, ha minden percet együtt töltesz vele, amikor otthon vagy. Szóval kiengeded magad mellé. És nem csak úgy éldegéltek egymás mellett a szobában. Tudod ezt vállalni?

Aztán...tényleg azt akarod, hogy én válasszam ki a kalitkát? Hát rosszul jársz, mert simán a legnagyobb boltit fogom neked ajánlani 80ezerért!

Jó lenne tudni, hogy mennyit szánsz rá, mert az kicsit leszűkítené a kört. Nézz körült használtak között(expresz, teszvesz, vatera stb.). Törekedj ara, hogy lehetőségeidhez mérten a legnagyobb kalitkát vedd meg leendő madaraidnak!

2010. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igazábol azért lessz 1 mert nem tudnám eltartani a kettőt és megvenni sem!!!és kb 3-4-5000 ft körül kéne ketrec!!!:)
2010. nov. 21. 19:06
 6/18 anonim ***** válasza:

szia!

gondolom nem egy felnőtt vki vagy hanem egy gyerek kb 9-13 között!mert egy felnőtt tudná h nem létezik hullámos törpepapagáj!!!!!am gondolom nem saját pénzből akarod hanem szüleid veszik meg!ami kb 10-20.000 ft között van!ugye?tehát én egy 15.000ft-ost ajánlok és még marad pénzed papagájra

sok hely kell nekik!!!és hiába nézed meg a neten úgysem onnan veszitek!szval a legegyszerűbb ha mindent testileg intenzíven odlasz meg!menny el egy állatkereskedésbe és nézz körül!vedd ami kell és slussz!jah és ha nem kettőt veszel ak téged el lehet könyvelni kiskorú állatkínzónak!(nem vicc-.-")szval kettő minimumum

2010. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
előző vok!és még annyit akartam h én inkább a hörcsögöt vagy amerikai törpemalacot ajánlom!,)(ugyanis van egy törpemalacom: Pofka és van egy dzsungim:Szöszke!)(jah meg egy jó csajom!!!)szval én a hörit és törpecockát ajánlom!!!!(fogadd meg a tanácsom!!!!)
2010. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én nekem van egy ismerősöm akinek van egy db. hullámosa és tök jól megvan egyedül!és arra gondoltam hogy egyszer kétszer átviszem!!!:)és akkor nem lessz túl magányos!!!:):P
2010. nov. 21. 19:28
 9/18 anonim ***** válasza:

utolsó vok!

hát..... ha a te ismerősőd papaija egyedül megvan az sztem inkább ara papapgáj vagy vmi ilyesmi mert nincs olyan hullámos papi aki ne unatkozna egyedül!

öhöm!megkérdezhetem h mennyit olvastál a hullámosakról?vagy egyáltalán a papagájokról?!

2010. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
utlosó vok!és akinek egyedül van a hullámos papagája az a papi hamarabb hal meg!olvass utánna!
2010. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!