Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájnak milyen...

Nimfa papagájnak milyen gyümölcsöt zöldséget lehet adni?

Figyelt kérdés
Mandarint vagy répát esetleg savanyú ubit. (az ubit nem hiszem csak hátha;)
2010. nov. 26. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A savanyú uborkát nem hiszem, hogy megeszi. De almát, répát, nyersuborkát, salátát, petrezselyem levelet, banánt bátran adhatsz neki. Meg más fajta gyümölcsöt is, az enyém a mandarint nem szereti, de próbálkoztam vele. Persze ha másnapra nem eszi meg, akkor dobd ki, ne romoljon meg.
2010. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki almát,répát,uborkát,körtét,nyers csöves kukoricát,céklát,cseresznyét,füvet,tyúkhúrt....Az enyémek az egzotikus gyümiket nem eszik meg.

Csak nyers növényeket adj neki, "emberi" ételt nem szabad(savanyuság, konzerv, \mirelit lehet ha nyers és nincs benne más)

2010. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek pl. az almát nem eszik meg de a répát imádják. A káposztát meg néha megeszik néha meg nem.
2010. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igazából minden papagáj ugyanazt eszi:magok, alma, répa, főtt tojás, tejberizs, vagy esetleg retek a csőre egészségéért
2010. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Citrom, uborka, chili
2010. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
savas,felfújós dolgokat ne! alma,répa,uborka,saláta,zeller, én ezeket szoktam :)
2011. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!