Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az igaz hogy a papagájoktól...

Az igaz hogy a papagájoktól tüdőhártya gyulladást lehet kapni? Vagy valami betegséget? Mert anyám ezért nem engedi meg hogy legyen papagájom

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egészséges állattól semmilyen betegséget nem lehet elkapni.
2010. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez 100% ?
2010. nov. 28. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:

100%

Amúgy allergiát sajnos egészsége állattól is lehet kapni. :( Ezt nem lehet kivédeni. Bár erre az esély elég kicsi, sokkal ritkább az olyan beteg, aki madárra allergiás, mint macskára vagy kutyára.


Egyébként meg a tüdőhártya gyulladásnak semmi köze az állatokhoz. Az mástól alakul ki.


Anyud szerintem csak kifogást keres az állattartás ellen.

2010. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

vanak álltaink

csak én szeretnék kapni egy papagájt is

2010. nov. 28. 11:40
 5/8 A kérdező kommentje:
bocs elírtam agy hártya gyulladást terjeszt
2010. nov. 28. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, papagájkórt kaphatsz tőle, az olyan, mint a tüdőgyulladás. De csak akkor, ha a madár beteg. Ha egészséges, akkor nem kapsz el semmit.
2010. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de nem tüdös

hanem agy hártya gyulladást terjeszt ami nagyon veszélyes!

2010. nov. 28. 16:43
 8/8 anonim válasza:
Papagájtól BIZTOS NEM lehet SEMMILYEN betegséget kapni, MAXIMUM allergiát de nagyon RITKA!
2010. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!