Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ötlet, hogy mit adtok a...

Beus35 kérdése:

Ötlet, hogy mit adtok a hullámos papagájnak enni!?

Figyelt kérdés
Ugyanis az enyém válogatós,finnyás:-)))
2010. dec. 12. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
mag, fürtös köles, saláta, alma, répa, tojás, meg ugy én majdnem minden gyümölcsöt beteszek nekik amit otthon találok. Mondjuk ami ilyen viaszos héjú (szőlő, meggy) azoknak leszedem a héját. Meg mindennek kiszedem a magját. tyúkhúrt is szeretik, meg a petrezselymet is elcsipegetik.
2010. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alma, ananász, szilva, füge, datolya barack, banán, kivi, eper, szeder, málna, cseresznye, meggy, szőlő, dinnyefélék, paprika, paradicsom, főtt krumpli, répa félék, tökfélék(főve), sóska, spenót, saláta és káposzta (nem bolti mert az permetezett és mérgező a madárnak) kukorica, uborka, cékla, borsó és bab főve, szárított kenyér, háztartási keksz, fürtösköles, tojás ezeket ehet de persze mindent mag nélkül. Soha ne adj neki mogyorót, diót, citromot, narancsot és fekete napraforgót!
2010. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Hallottam a túróról,de még nem próbáltam!

A tojást kidobálta,kiválogatta!!

Paprikát 4 napja próbálom,de meg se kostolta!

Az alma se jött be neki:-((

2010. dec. 12. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én almát, répát, uborkát, tojást, túrót, salátát szoktam többnyire adni neki a magvakon kívül.
2010. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most a kekszet is kipróbáltam,de nem eszi!

Uborka jön legközelebb:-))Köszike!!

2010. dec. 13. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
k , betüseket nem lehet adni nekik semmiféleképpen, mert betegek lesznek és elpusztulnak, föleg nem káposztát!!!
2011. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!