Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt kapok...

Hullámos papagájt kapok írjatok róla pár sort légyszives?

Figyelt kérdés
Már volt papagájom de még hullámos nem!Mire készüljek fel ami váratlanul érhet ???Vagy nektek mien tapasztalatotok volt eddig???Légyszi irjatok!Előre köszi azoknak akik veszik a fáradtságot és irnak!Hello
2010. dec. 17. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is van egy :) szerintem nagyon aranyos állatok,de az enyém sajna nagyon félénk :/ de a sajtot szereti :P
2010. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már volt papagájod(bár nem írtad, milyen), akkor semmi meglepetés nem érhet. Mondjuk a törpénél kicsit izgágábbak.
2010. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nimfa volt a régi :D de sajna elpusztult :( köszi a segítséget :D
2010. dec. 18. 14:42
 6/8 Beus35 ***** válasza:

Aranyos!

Az enyém szereti a játékokat,tükröt,csengőt,hintát,eszméletlen mit művel ezekkel...

Én nem zártam be,nekünk a kalitka ajtaja nyitva van,akkor jön,megy,száll amikor kedve van!!

Nagyon figyel,édes amikor pislog...

Huzattól óvjad,rengeteg szeretet igényel...

2010. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszyke
2010. dec. 19. 20:00
 8/8 Baby-Doll. válasza:
tükröt,csengőt ne nagyon rakj bele.!! de ha hullámost veszel,vegyél hozzá egy társat is.!!
2011. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!