Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy madarat mit...

Találtam egy madarat mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Találtunk mamámmal a garázsunkban egy stiglicet.A macskánk elkapta és megharapta a szárnyát.A kezünkből nem repült el.Nekem van egy nagy terráriumom amin szellűzős rács is van a tetején abba beletettük.Adtunk neki magokat.Egy kis kenyeret már evett is.Egyébként ez a madár nekünk minden nyáron fészkel a kertünkben,szóval itt,,lakik". De mivel most elkapta a macska nem merjjük kitenni,és a hó is nagyon nagy.Olvastam róla az interneten hogy csoportokba járnak de papóm összegyöntölte és nem hizsem hogy visszafogadná a a többi madár.Ami most azt illeti hogy az a helyzet hogy tavaszig nem engeddjük el nehogy meghalljon.Szerintetek ez helyes így?
2010. dec. 30. 13:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hát ha túléli...

De lehet hogy belehal a magányba.:/


Amúgy szerintem mindenképp helyes... hiszen mi mást tehetnétek?! :D

mi az a papó? :$

2010. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább fogságban legyen 2-3 hónapig, mert ha kiteszitek 2-3 perce lesz az élete. De később engedjétek el, mert neki sem jó azért ez így
2010. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
illetve egy állatorvoshoz is beugorhatnátok vele.
2010. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hozzáértő, de én is ezt tenném a helyedben. Kint biztos meghalna, ha nem tud repülni. Gondozd addig amedig fel nem gyógyul, aztán pedig engedd szabadon. Szereintem a visszafogadással nem lesz gond.
2010. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kenyeret ne adj neki, mert csak beledagad a gyomrába.
2010. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha lehet vigyétek el a dokihoz nincs e belsősérülése am naon is helyes kint lehet hogy már nem élne..
2010. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
okéé köszzia válaszokat!!
2010. dec. 30. 14:57
 8/12 *Latifah* válasza:

[link]

mi is találtunk már néhányt.

NEM KELL FIZETNI, AZÉRT H BEVISZED!!!!!!

2010. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha elkapta a macska, nem ártana megvizsgáltatni a sérülését. Ha nincs rajta, akkor is tartsátok bent tavaszig, és akkor engedjétek szabadon.A Stiglinc (vagy Tengelic) magevő, az állatkereskedésekben kapható kanári-keverékkel etethetitek. Ezen kívűl naponta 3, 4 lisztkukaccal is megkínálhatjátok.akár kettévágva is ( nem a madarat) . Azt is állatkereskedésben lehet venni...
2010. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már sajnos meghalt..:''(

Valszeg.megroppantotta a macska :@@

2010. dec. 30. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!