Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek tartsak zebrapinyet?

Szerintetek tartsak zebrapinyet?

Figyelt kérdés
elég idős vagyok?11/f tartásárol irtok?
2011. jan. 4. 13:59
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs pinty akartam irní
2011. jan. 4. 14:07
 2/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem tarthatsz zebrapintyet. Nekünk már régóta van,bár mára már csak egy maradt,azis nagyon öreg. 10 éves!

Nincs olyan sok gond velük. Csak a takarítás,ami hamar megvan. Ugye etetni,az sem nagy ördöngősség. A boltban kapható a mag,amit eszik. Lehet neki adni trappista sajtot (imádják), tojásfehérjét, almát ,lúdhúrt ( ez az utcán terem ,keress rá a neten). Nagyon aranyos madár én szeretem őket. Ugye egy párt érdemes tartani ,mert a fiú bántja a fiút. A lány pedig a lányt. De sokat írnak róla a neten. Remélem valamit segíthettem.

2011. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves, halkan csicsergő madarak, nem túl igényesek. És nagyon szépek, ma már egy csomó féle színváltozatban tenyésztik. Nálam is négy féle színű van.

Egyetlen "hátránya", hogy rettenetes koszt csinál. Lakásban minden nap kell takarítani!

2011. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a pinytek nagyon társasak, min párban tartsd. Nagy a mozgásigényük is
2011. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!